null

CENÍK PENDLER

PŘIPRAVUJEME

null

CO VŠE PENDLER ODVEZE

  • Dopisní obálky
  • Balíky
  • Zapomenuté klíče od auta
  • Až dvě europalety (120x80x100)*
  • Smlouvy k podpisu
  • Věc dlouhou 170 cm o průměru 100 cm
  • Kolegu, kterého jste zapomněli sebou vzít na montáž
null

KOMUNIKACE

U nás nemáme co skrývat, po potvrzení objednávky Vám na vyžádání zašleme kód, pomocí kterého se přihlásíte do GPS aplikace umožňující sledovat přesnou polohu, trasu i rychlost jakou Pendler jede. Komunikace s řidičem probíhá pomocí aplikace dostupné volně všem.

null

TIME CRITICAL TRANSPORT

Naložit tak rychle jak je to jen možné a ihned jet. As soon as possible, tím se řídíme u každé zásilky, protože dobře víme jak to je, když se opravdu spěchá. Pro naši klientelu zajišťujeme tento typ přepravy každý den a máme zkušenosti v tomto odvětví dopravy více jak deset let. Vyplnit CMR list pro mezinárodní přepravu, nebo zkontrolovat zboží při naložení a řádně ho zajistit je pro nás samozřejmostí.

null

SKLADOVÁNÍ

Potřebujete vyzvednout dnes a dodat až za dva dny? Co se zbožím budeme dělat ty dva dny a kde bude? Máme soukromý sklad, který je temperovaný a rozhodně zboží nezůstane v autě na parkovišti. Bude o teplotě 10 až 20 °C a pod dohledem kamery. Za využití skladu účtujeme částku dle domluvy a velikosti zboží, nejde však o horentní sumy a pohybujeme se v řádech desetikorun.

null

ON BOARD COURIER

Kurýra na palubu Vám poskytneme a přivezeme na letiště Brno, Praha či Vídeň. Po cestě můžeme vyzvednout Vaši zásilku, nebo se potkat přímo v odletové hale. Sebou na palubu, ale vezmeme pouze zásilku o velikosti příručního zavazadla a určenou k letecké přepravě.

null

CO NEDĚLÁME

Nejsme stěhováci, nepřevezeme a ani nedodáme zásilku od dveří ke dveřím, která má více jak 15 Kg, vždyť u nás jezdí i ženy. POKUD, ale máte na nakládce i vykládce patřičnou techniku určenou k manipulaci s nákladem, ze skladu do skladu pak je vše v pořádku a můžeme vyjet.

null

PRO DOPRAVCE

Využijte naše služby i Vy a zvykněte si na to, že jsme každý den k dispozici v rámci Brna a okolí, už nemusíte shánět na poslední chvíli volné vozidlo. V Raalu jsme 5TR.